Kerem Aydınlar Vakfı
Mesaj Yaz
Gönderen: Naki Kaya
Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun
11:34:00 29.9.2019
Gönderen: Hasan
Öncelikli olarak allah rahmet eylesin tüm dost ve akrabalarına güç versin allahım mekanın cennet olsun. İnternette boş çaresiz gezerken yazılarına denk geldim hayatta olmayı güzeeliği gösteren insanlar hep ilk cennete gidermiş sende eminim şuan cennette bizleri izliyosundur nasıl ğisleştiğini dünyanın allah sevdiklerine sabır versin mekanın cennet olsun.
12:07:17 23.9.2019
Gönderen: Müge Nur KURT YÜNDÜN
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Azıbadem üniversitesini kazandıktan sonra araştırma yaparak bilgilerini öğrendim.İnşallah bende sizin yolunuzdan ilerleyip iyi bir sağlıkçı olacağım.Ruhunz şad olsun.
01:01:56 21.8.2019
Gönderen: Necdet Kolca
Canim Kardesim Kerem senin ve Kardesim Muratin ayni ay ve hafta icinde bizleri teredesiniz bugun hala yuregimizde derin sanci ve izdirap veriyor. Keske sizlerin yerine biz buyukler gitseydik seve seve kabul ederdin, omrunuzun baharinda tamda hayatin guzel baslangic noktasinda bizlerden koparildiniz , canlarimizdan parca gitti ve yarim yamalak kaldik bu fani dunyada , is de yalan, mal ve Mulk De yalan , mevki ve makamlarin hicbir anlami yok , Ruhunuz saad olsun mekaniniz cennettir sizlerin , insallah bizlerde ebediyette anelimiz Iyi olursa cennette Bir araya gelecegiz , bugun Cuma da ve her ibadet edisimde sizlerin ruhlarina dualar ulastiriyorum, Hayat sizsiz tatsiz tuzssus ve anlamsiz, Cennet bahcelerinde Allah cc ye emanet olunuz. Rabbim rahmetini hep uzerinizde tutsun. Canim Kardeslerim benim.
13:55:34 16.8.2019
Gönderen: CEMİL ERYAMAN
Güzel insan. Senin ismini duymuştum, ancak hayatını ve yazılarını okumak bu güne 13 agustos 2019 Kurban bayramı 3. günü oldu. Çok duygulandım. Bu mesajımı da duygu ile yazıyorum. ezan ile ilgili yazını bu hafta cuma günü vaazımda işleyeceğim. mekanın cennet olsun. Rabbim seni Mus'ab Bin Umeyr e komşu eylesin. Her zaman dualarımda olacaksın. Çünkü sen bu kadar dünyalık zenginliğe rağmen yaradanına kalbi açık bir insanmışsın. Alla'ın rahmet ve merhameti üzerine olsun. Karabük Eskipazar Çavuşoğlu Camii İmam Hatibi
14:14:02 13.8.2019
Gönderen: Ayda Güner
Sevgili Yavrum! Senden 3 yaş büyük bir oğlum var. Senin melek olup göklere yükseldiğini düşünüyorum tıpkı annen gibi. Kendimi annenin yerine koydum; acısını yüreğimde hissediyorum; kısacık ömründe hayatına dokunduğun insanlar için bir şeyleri değiştirdiğine eminim. Allah anne ve babana, kardeşine sabır versin. Adını yaşatmak için meydana getirdikleri eserler ile gurur duydum. Nurlar içinde yay.
20:47:18 30.7.2019
Gönderen: M.Caner DEMİR
Bazıları hiç ölmeyecekmiş gibi yaşarken Bazılarıda öldükten sonrada yaptıkları hayır işleri ve iyiliklerle yaşamaya devam eder... Mekanı cennet olsun.
22:55:41 27.7.2019
Gönderen: Dr. Ahmet Cömert
Önce bir derin sessizlik oldun Kerem, Hakk' a yürürken, Dilde dua, gönülde özlem.. Duyuldu yüreğinin sesi sonra, Güneşin doğuşundan batışına, Yankılandı boğazın iki kıyısında, Bir Emirgan'da bir Beylerbeyi'nde, Ortaköy'de ve Çengelköy'de, Gözleri yaşartan, kalbi sızlatan, ilahi şehadet oldun.. İsminin hakkını veren bir yiğit, İsimsiz binlerce yiğidin yol aydınlığı, Hiç bitmeyecek hayır ve hasenat oldun. Maneviyatındı tek sevdan, Emanetine sahip çıkanlara cesaret oldun..
00:33:00 27.7.2019
Gönderen: Filiz
Acıbadem üniversitesinin puanların, bursluluk koşullarını araştırırken karşılaştım seninle. Daha önce tanımamış olmaktan üzüntü duydum, içim parçalandı. Eminin genç yaşında ama çok güzel bir yere gittin. Allah annene babana sabır versin güzel çocuk.
16:00:13 26.7.2019
Gönderen: YELİZ EREN
insan hiç tanımadığı biri için, içi taşarcasına ağlar mı? Ağlanıyormuş.. öyle güzel yürekli bir insanmışsınız ki bunca yüreğe dokuna bilmişsiniz.. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.. keşke tanışmış olsaydık...
15:30:00 1.7.2019
 
Sayfa: İlk Sayfa    Önceki Sayfa   1 - 10   |   11 - 20   |   21 - 30   |   31 - 40   |   41 - 50   |   51 - 60   Sonraki Sayfa    Son Sayfa
 
Mesaj Yaz
 
Ad Soyad: E-posta Adresiniz:
Yorumunuz: